Kargonuz gün içerisinde saat 16:00 ' a kadar sipariş verdiyseniz 3 (Üç) İş günü içerisinde elinizde olacaktır.
www.elifde.com adresinden yurt dışına gönderi yapılmamaktadır.
Cayma hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz: Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (Ziynet, altın ve gümüş kategorisindeki ürünler) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi
ALICI Ürün'ü teslim aldığı tarihten itibaren yedi (7) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin bu Sözleşme'den cayma hakkına sahiptir.
İç çamaşırları (emzirme ürünleri, hamile ürünleri, alıştırma külotları, bebek ve çocuk iç çamaşırları) yıkanmış tekstil ürünleri Gıda ürünleri (mama, içecek vs.) Koruyucu bandı olmayan hızlı tüketim ürünleri (krem, şampuan, vb. ürünler) Teşhir / fırsat köşesi reyonunda indirimli olarak satılan ve kusuru önceden belirtilen ürünler Tüm kullanılmış ürünler (satıla bilirlik özelliğinin yitirilmesinden dolayı iade ve değişim süresine uygun olsa dahi iade ya da değişimi söz konusu olmamaktadır)
Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Tedarik ürünlerinde tedarik süresine bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir.
29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazate’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. T.C. Kimlik Numaranız da dahil olmak üzere, üyelik bilgileriniz 3.şahıs veya kurumlarla paylaşılmamaktadır. T.C. Kimlik Numarası girmemiş veya yapılan kontrollerde başkasına ait numara giren üyelerin siparişleri işleme alınmayıp, bekletilmektedir.
Siparişiniz stoğumuzda mevcut ise ortalama 1-3 iş günü, tedarik ürün ise 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp; 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye başlanır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile bilgi gönderilecektir.
Herhangi bir tereddüte kapılmaksızın kredi kartı sizden talep edilmemektedir. Ödemeleriniz Banka Havalesi Üzeriden veya Kapıda Ödeme Seçeneği ile yapılmaktadır. Siparişiniz yedi(7) iş günü içerisinde herhangi bir sebepden dolayı gönderilmemiş ise elif bebek garantisi altıda paranız havale yapılan hesabınıza iade edilmektedir.
Sepete eklediğiniz ürünleri görebilmeniz için üye olma zorunluluğunuz vardır.
1- E-posta adresinizi, ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun. 2- Büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat edin. 4- E-posta adresinizi küçük harflerle yazmanız önemlidir. Örneğin Büyük "İ" harfi özel bir karakterdir, küçük "i" harfi geçerli bir karakterdir.
Sitemize üye olmak ücretli değildir, Sitemizde alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.